Kodu > Meie kohta

JC POP DISPLAY(HK) Co., Ltd, ka nimega Shenzhen Jiechuang kuvada toote Co., Ltd on spetsialiseerunud projekteerimine ja tootmine lainepapist papist ekraani seisab alates 2005. (Valmistame ka paberist pakendit kastid ja kotid alguses kui meie firma alustas 1999)

Meie tehas on 1300 ruutmeetrit sisseseade ja sõltumatu, rohkem kui 100 kõrgemad staabid, integreerivat tootmisliini ja 1,2 × 1.6 meetrit CMYK 4 värvi ofsettrükk masin.

Me võiks luua rohkem kui 1 000 new stiilide pappi kuvab iga aasta, õigemini on laieneb üle kogu maailma ning juba ehitanud tugeva ja pikaajalise ärisuhte Wal-Mart, Carrefour, P & G, Tesco, Home Depot, B & Q, Coles, Hilton ja brändi ulatuvad Revlon, Olay, Neutrogena, mille, Blue Star, pabertaskurätt jne.

Kõik meie paberikaubad kohandada, sealhulgas gofreeritud paber ekraanid, loendur kuvab, korrus näitab, tootem lama kuvab, dump bin kuvab, kartongist näitus Käru karbid, paberkotid, paberi kastid jne.

Need POP & POS reklaam kuvatakse & paketid kasutatakse laialdaselt Supermarket, punkt müügi kauplusesse, punkti ostu pood, kauplused, näitusi, kaubandus näitab jne.


1、Workshop2、Laboratory

3、Office