6 pudelit, kartongi õllepakk, homogeenne lainepapist pakkematerjal

Kappide kinkekomplekti täiuslikkus: 1. Reklaam: täiuslik trükitähis võib edendada ettevõtte kuvandit ja brändi ning loob suurepärase müügimahu oma iseloomuliku loosungi, pildi ja logo ning nii edasi. 2. Isiksus paindlik: neid saab kohandada vastavalt toodetele, ...

Toote üksikasjad

Kinkekarbi täiuslikkus:

1. Reklaam: ideaalne trükitud stend võib edendada ettevõtte pilti ja brändi ning loob suurepärase müügimahu oma iseloomuliku loosungi, pildi ja logo ning nii edasi.

2. Isiksus paindlik: neid saab kohandada vastavalt nendele toodetele, mis on paindliku, mugavuse ja individuaalse kujundusega näitamiseks ja kuvamiseks silmapaistvad.

3. Kvaliteetne ja mõistlik hind: neil on sama väärtusega nagu metallist väljapanekuhoidjad, puidust ekraanikaardid ja orgaanilise klaasi näitusehoidja ning need maksavad palju vähem kui need tooted.

4. Keskkonnakaitse: need on valmistatud erinevatest paberitest, mis vastavad rahvusvahelise keskkonnakaitse nõudlusele. Prügi võib lahustuda ja ringlusse võtta.

5. Kerge kaal: neid saab hõlpsasti kokkupanduna ja lahti võtta, et salvestada logistikakulu ja salvestusruum.

Lisateavet meie toodete kohta leiate siit: www.displaystandpop.com


Jiechuang Display on üks juhtivaid pakendikarpide tootjaid ja tarnijaid, meie tehas saab klientidele pakkuda 6 pudelit kartongi õllekarbi, pop-up-tüüpi lainepapi pakkematerjali kartongi toodete hea hinnaga. Kui otsite kuvarimärke või kvaliteetseid tooteid, võtke meiega ühendust.

Küsitlus