Jõulukaardid Reklaamtrükised lainepapist põrandaplaadid

Jõulukaardid Reklaamtrükised Lainepappide põrandakuvarid Kartongi ekraanid Eelised: 1. Reklaam: täiuslik trükitud stendihoidik võib edendada ettevõtte pilti ja brändi ning loob suurepärase müügimahu oma iseloomuliku loosungi, pildi ja logo ning nii edasi. 2 ....

Toote üksikasjad

Jõulukaardid Reklaamtrükised lainepapist põrandaplaadid

papp displei Eelised:

1. Reklaam: täiuslik trükitud stendihoidja võib edendada ettevõtte pilti ja brändi ning loob suurepärase müügimahu oma iseloomuliku loosungi, pildi ja logo ning nii edasi.

2. Isiksus paindlik: neid saab kohandada vastavalt nendele toodetele, mis on paindliku, mugavuse ja individuaalse kujundusega näitamiseks ja kuvamiseks silmapaistvad.

3. Keskkonnakaitse: need on valmistatud erinevatest paberitest, mis vastavad rahvusvahelise keskkonnakaitse nõudmisele. Prügi võib lahustuda ja ringlusse võtta.

4. Kerge kaal: neid saab hõlpsasti kokku panna ja lahti monteerida logistikakulu ja salvestusruumi salvestamiseks.

5. Lihtne paigaldada ja lahti võtta: päästa laevastik, tööjõud ja kaubavedu.


Jiechuang Display on üks juhtivaid kartongi disainide tootjaid ja tarnijaid, meie tehas suudab pakkuda klientidele jõulukinke reklaami lainepapist põrandakuvaril tooteid hea hinnaga. Kui otsite kuvarimärke või kvaliteetseid tooteid, võtke meiega ühendust.

Küsitlus