Custom Design Cardboard Display Stand Supermarket Drink / Beverage Promotion

Kohvikujundusega papp displei alus supermarketite jookide / jookide reklaamimiseks. Meist: me oleme POP-kartongkuvarite professionaalne tootja. Meil on rohkem kui 10 aastat kogemusi POP kartongi ekraanitoodete tööstuses ning neil on hea maine. Meie tooted on võitnud kliente ...

Toote üksikasjad

Kohandatud disaini pappkuvarad müügipunktide jookide ja jookide reklaamimiseks


Meist:

Oleme POP kartongkuvarite professionaalne tootja. Meil on rohkem kui 10 aastat kogemusi POP kartongi ekraanitoodete tööstuses ning neil on hea maine. Meie tooted on võitnud klientide heakskiidu kogu maailmas.

 

Meie tehases on 130 000 ruutjalga taim iseseisvas hoones, rohkem kui 100 kõrgemat staabid, integreeritav tootmisliin ja sellel aastal imporditakse uus 1,2 × 1,6 meetrit 4Color ofsetttrükimasin.

 

Loome rohkem kui 1 000 uut stiili aastas, äri laieneb kogu maailmale, ehitatud tugev ja pikaajaline suhe Wal-Mart, Carrefour, DG, Tesco, Home Depot

Jiechuang Display on üks juhtivaid Cardboard Displays tootjaid ja tarnijaid ning meie tehas võib pakkuda klientidele kohandatud disaini pappkuvaraid, mis pakuvad hea hinnaga supermarketite jookide / jookide müügiedendust. Kui otsite kuvarimärke või kvaliteetseid tooteid, võtke meiega ühendust.

Küsitlus