Kodu > KKK

K: 1. kuidas me hakata koostööd tegema?

A: Kõik meie ekraanid on kohandatud, tavaliselt hakkame alates projekti struktuuri ja mõõtmeid klientidele. Selles etapis pead kliendi andke meile teada, kus peamine idee Kuva paigutada, põrand, countertop või riputada vastu seina. Ja meile üksikasjalik teave toodete (suurus, kaal, kuidas asetus) või saatke meile paar toote proove disain kui võimalik.

K: 2. võiks teil aidata meil artwork?

A: Tavaliselt on klient, kes teevad artwork, klient on raskustes või ei ole disainer kunsti teha, aitame neid kui nad pakuvad meile põhilisi artwork koostisosa. Järgmine on muuta värvi proovi enne masstootmine.

K: 3. te pakute proovi?

A: Jah, meil on fooniproovi või värviline proovi juga printimise teel, see on peamiselt klientidele kontrollige, dimensiooni, paberi kvaliteet, raskust toetavate võime.

K: 4. Kui kaua see võtab proovi teha?

A: Fooniproovi vajab 1-3days, värvi proovi vajab 3-5days.

K: kuidas te eest proovi 5.?

A: Meil tavaliselt tasuta teha, proovi, lihtsalt piisavalt katta kulusid väike rahasumma. Me ei oma mingit raha tegemise proovi. Kui tellimus on kinnitatud, saate tellimuse koguväärtus proovi maksu maha.

K: 6. me abil saate värvi proovi juga printimise teel kontrollida masstoodangu värvi?

A: Ei, sest juga printimise protsessis on täiesti erinev ofsettrüki masstootmine. Värvi erinema masstoodangu värve. Kui kliendid soovivad vaadata kuidas värv näeb masstootmine, pakume kliendile A3 või A4 suurus printimise tõend mis on 90% lähedal masstoodangu värvi.

K: 7. Kuidas lähetate proovi?

A: Me tavaliselt laeva DHL, UPS, FedEx või TNT. Ja kuller makse laekub kliendi vastu saabumist. Kui klient ei ole kuller/c, saame aidata kliente leida kõige odavamat kullerteenuse agent ja seejärel klient maksab meile kullerteenuse tasu, me selle üle kuller agent. Ärge muretsege, kaubavedu on täiesti laetud kolmas osapool, kes on ekspediitor.

K: 8.What's täitmisaja lahtiselt järjekorras? Ja maksetingimused?

A:  Umbes 15-20days pärast hoiuse jõuab meie tarbeks TT, 40% deposiidi summa kokku. Pärast kauba lõpetanud ja klientide poolt kontrollitud, ülejäänud 60% tuleb arvesse võtta siis, mis on enne tarnimist.

K: 9. Kuidas näidata klientidele kord kokku panna papist ekraani?

A:   Pakume kokkupanekut juhendamise rea või pildid. Kui klient on raskustes veel pärast kokkupanekut juhendamise läbi, Pakume video näitab kliendile selgelt umbes järk-järgult.