Ostupunkt (POP) põrandaküttega

Põhiinfo. Tootekirjeldus TootekirjeldusNeed kuvarid on "näitavad korgid", kuna nad käitavad kinnisvara poodide põrandal, peatades ostjaid, et need kaasataks teie toote eripakkumistesse. Kuvarid võivad olla visuaalselt keerukad, suured vitriinid või kujundatud ja ...

Toote üksikasjad

Põhiinfo.

Mudel nr .: põranda / konveieri näidik Materjal: paber
Pakend: korterpakend, individuaalne pakend, nõudmisel Spetsifikatsioon: nõudmisel
Kaubamärk: Chinu Päritolu: Hiina
Materjalid: 100% ümbertöötamine lainepapist Tootmisvõimsus: 150, 000, 000 PCS / Aasta

Tootekirjeldus

TootekirjeldusNeed kuvarid on "näitavad korgid", kuna nad käitavad kinnisvara poodi põrandal, peatades ostjaid, et need kaasataks teie toote eripakkumistesse. Kuvarid võivad olla visuaalselt keerukad, suured vitriinid või kujundatud ja kujundatud lihtsate toodete ühe kihina sõltuvalt teie turunduseesmärkidest. Rahvusvaheline raamatute jaemüügikogemuste võrgustik võib olla teie ainus kontaktpunkt kohandatud projekteerimise, valmistamise, laevamise ja toodete esitlemisega ekraanide jaoks, mis peatavad tarbijate rajad. 1) Toote eelised: Täielikult kokkupandud toote laadimiseksKõik värve ja mõõtmeid saab muuta vastavalt teie üksikasjalikele nõuetele Tugev, vastupidav struktuur, vastupidav, vastupidav ja kandev pressEasy koguda reklaamid, reklaamida tooteid ja brändi väärtustSäästke tööjõudu 2) Spetsifikatsioonid: Materjal: 100% ringlussevõtu lainepapi Suurus: customizedPrinting: CMYK trükkimine: Pantone, värviprintimine, Suurus: 1, 600 x 1, 200mm. Pinna töötlemine: läikiv / mattkile lamineerimine, lakk ja UV, õli lamineerimine ja muud. Proovi aeg: 1 kuni 3 päeva. vahemikus: 8-15 päevaPakendamine: lamepakendid, individuaalne pakendamine, pakendi displeid koos kaupade või teie nõudmisega 3) meie tootevalik: kosmeetikavaadeKardeklaamide esitamine müügikohtade kuvamineKardekohtade põrandakoodidKorjuga konksukelladTühjapaanidKaasaegsed ekraanidPoleti ekraanidKonteinerikarpPOP standeeTotem / lama standRetail pakend Me oleme järgides inimestele suunatud, kvaliteedi kui esimese põhimõtet väärtuslikud teenused meie klientidele. Firma andmedZhejiang Chinu Packing & Printing Co., Ltd. loodi 1997. aastal. Meie erialane toodab paljusid erinevaid pabertooteid, meie valmistooted sisaldavad lagunevaid omadusi ja neid saab korduvalt kasutada. Me aitame kliente mitte ainult optimeerida reklaamitegevust silmatorkavate toodetega, vaid parandada nende kuvandit, edastades keskkonnateadlikkust.

Sellel on suur tootmisvõimsus ja täiustatud seadmed, mis vastavad meie tootmisnõuetele alates toote disainist, prepressi töötlemisest, nihutamise ja trükkimise, diele lõikamise, reljeeftrüki ja kuumtämblusega jmt.

Peale selle on kõige olulisem meie professionaalne meeskond. Oleme kogenud tehnikuid ja töötajaid, kes täidavad entusiastlikult klientide vajadusi, kellest enamik on olnud ettevõtetega juba palju aastaid. Keskmine tööstaaž on 10 aastat.

Oleme alati teretulnud klientide enda disainilahenduste igas suuruses, mis tahes värvi, mis tahes kuju. Nii et palun ärge kartke meile oma ideede kohta meile saata või proove meile saata. KKK1. Kas te pakute disainilahendust oma toodetele? Kvaliteetne disainilahendus on meie eriala, meil on oma suurepärane disainer, kes pakub teie individuaalsetele vajadustele erinevaid disainilahendusi. Me võime aitama teil arendada välja tark, funktsionaalne ja kasutajasõbralik pakendilahendus. 2. Mis on teie tavapärased masinad tootmiseks? Ofsettrükimasin, Automaatne tootmine, Die lõikamise masin, lamineerimine masin, Kuum stantsimine masin. 3. Proovide võtmise aeg? Proov võetakse 3-5 päeva jooksul. 4. Kuidas maksta makse? Avame mitmeid makse vastuvõtmise viise. T / TL / C West Union ja nii edasi. 5. Millal on teie kontori tund? Saate tellida 24/7; Müügimehed võtavad teiega ühendust, kui teie tellimus on läbi vaadatud. Kui vajate isiklikku abi, võtke meiega ühendust. Meie teenused


Materjal 100% ringlussevõtu lainepapist
Suurus kohandatud
Trükkimine CMYK-printimine: Pantone, värviline printimine, Suurus: 1600 x 1200 mm
Pinnatöötlus Läikiv / mattkile lamineerimine, lakk ja UV, õli lamineerimine ja palju muud
Proovide ajavahemik 1 kuni 3 päeva
Plii aja vahemik 8 kuni 15 päeva
Pakend lamedad pakendid, individuaalne pakend, pakendi disain koos kaupadega või teie nõudmisel


Jiechuang Display on üks juhtivaid kartong-ekraanide tootjaid ja tarnijaid ning meie tehas saab pakkuda klientidele ostupunkte (pop) põrandaplaadid / countertop kuva tooted hea hinnaga. Kui otsite kuvarimärke või kvaliteetseid tooteid, võtke meiega ühendust.

Küsitlus