Tuntud kaubamärgiga suupistete paberkotid toidupoes

Advantage A. Keskkonnasõbralik, ringlussevõetav. Majanduslikud ja äärmiselt praktilised müüjad on ära kasutatud selliste toodete, nagu toote välimuse ja disaini parandamise tõttu, et hõlbustada jäätmete ringlussevõtu sektorit. B. kerge kaal, saab ladustada korter jagatud, säästes laevade maksumus ...

Toote üksikasjad


Mõistatus

Paberi trükkimine pakendikarp

Materjal

Halli tahvli ja valge tahvel nagu tavaliselt, saab teha ka oma vajaduste järgi

Kujundused

Vastavalt disainilahendustele teil on

Trükiseadmed

Ofsettrükk

Pinnaviimistlus:

  Reljeetimine, kuum stantsimine, matt või hõre lamineerimine, lakkimine, UV-katmine jne

Proovi aeg

 

5 päeva

Tootmisaeg:

15 päeva

Pakendamine

 

Polügaasi kott, termokahanev kile, paberkarp jne.

Sertifitseerimine

ISO 14001

Eelis

A. Keskkonnasõbralik, taaskasutatav . Majanduslikud ja äärmiselt praktilised müüjad on ära kasutatud selliste toodete, nagu toote välimuse ja disaini parandamise tõttu, et hõlbustada jäätmete ringlussevõtu sektorit.

B. kerge kaal võib ladustada korter jagatud , säästes laevade logistika kulud saab vastupidine korduvkasutamine;

C. Kvaliteetne, konkurentsivõimeline hind : võrreldes sarnase struktuuriga on metallist ekraanihoidik, puidust ekraanihoidik, akrüülkleebisega riiulipaber, paberkuvar / pappkuvar, millel on erinevad eelised. Säästlikum, parem visuaalne efekt. Samuti võime segada teisi materjale ja paberit, et pakkuda sulle rohkem elegantseid ja atraktiivseid näidendeid, kuid hind oli palju madalam kui sarnaste materjalide puhul.

D. Kõrge tulumääratulekahjum: supermarketite uuringu kohaselt: kui kasutate lastele koolis või kodus jne kasutatavaid DIY kohandatud paberist mõistatusi, saab ta hinnata laste luureandmeid. See on laste kasvu jaoks väga oluline.

E. Attraction: see on üsna atraktiivne ja pilkupüüdev pärast läikivat või UV-laminaadiga ofsettrükist, nii et see on populaarne ja laialdaselt kasutatav supermarketites või kaubanduskeskuses turunduses ja müügiedenduses. Trüki BRAND, COMPANY NAME ja LOGO koos toodetega. Võite hõlpsalt suurendada müüki ja tõsta bränditeadlikkust tõhusate kulutustega

Jiechuang Display on üks juhtivaid paberkotid tootjad ja tarnijad, meie tehas võib pakkuda klientidele tuntud brändi suupiste paberkotid toidukaupade hea hinnaga. Kui otsite kuvarimärke või kvaliteetseid tooteid, võtke meiega ühendust.

Küsitlus